O nas

O NAS


Firma powstała w odpowiedzi na współczesne potrzeby branży odnawialnych źródeł energii oraz górnictwa skalnego. Pomnażając zdobyte doświadczenia zawodowe tworzymy rozwiązania zarówno dla zwykłego użytkownika, jak i profesjonalnych podmiotów. Naszymi klientami są duże firmy, korporacje, jak i niewielkie gospodarstwa.Zaufało nam wiele firm, zarówno w kraju, jak i za granicą, między innymi firmy z Wielkiej Brytanii. Nasz zespół ma duże doświadczenie w opracowywaniu pionierskich metod sterowania maszynami przemysłowymi.
 

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?


Firma STATOR ELECTRIC dostarcza układy automatycznego sterowania dla Małych Elektrowni Wodnych (MEW) oraz rozwiązania dla górnictwa skalnego wraz z pełną automatyzacją w zakresie niezbędnym technicznie. Wykonujemy serwis, naprawy, a także modernizacje układów sterowniczych i pomiarowych niezbędne dla działania maszyn i wygody użytkownika. Budujemy nowe i modernizujemy istniejące układy automatyki. Wykonujemy projekty i kompletne systemy „pod klucz”. Staramy się wykazywać jak największą elastyczność w swych działaniach.

Rozpoczęliśmy działalność z myślą o wprowadzaniu na rynek polski nowych, innowacyjnych technologii w zakresie automatyki przemysłowej. W obszarze naszej działalności znajduje się między innymi projektowanie i budowa paneli sterowniczych, programowanie sterowników PLC oraz tworzenie wizualizacji procesów technologicznych.
 
Wykonujemy również instalacje elektryczne oraz pomiary elektryczne w zakresie szeroko rozumianej automatyki przemysłowej. Nasz zespół odnosi duże sukcesy we wdrażaniu innowacyjnych algorytmów sterowania procesów technologicznych pozwalających na osiągniecie jak najlepszego efektu w najkrótszym możliwym czasie jak najmniejszym kosztem. W swojej ofercie posiadamy również usługi modernizacji oraz serwisu obiektów już istniejących.
 

NASI PRTNERZY

Pozostań z nami w kontakcie,
czekamy na Twój telefon lub wiadomość!